Didžiąją susitikimo laiko dalį iniciatyvą turėjusių šeimininkų gretose po įvartį per kėlinį pelnė Marko Andjelkovičius (45 min.) ir Žilvinas Kymantas (62 min.). Varžovai intrigą atgaivino tik per pridėtą teisėjo laiką - 11 metrų baudinį realizavo Gary's McCabe'as.

M. Andjelkovičius pasižymėjo pačioje pirmo kėlinio pabaigoje po Giedriaus Tomkevičiaus perdavimo, o Ž. Kymantas airių vartininką nuginklavo tiksliu smūgiu iš toli. Tuo metu 11 metrų baudinys į panevėžiečių vartus buvo skirtas už Edvino Girdvainio žaidimą ranka savo baudos aikštelėje.

Prieš savaitę Airijoje žaistame pirmame mače ekraniečiai atsilaikė lygiosiomis - 0:0.

Trečiame UEFA Čempionų lygos kvalifikaciniame etape „Ekrano“ varžovu bus Briuselio „Anderlecht“ klubas iš Belgijos.

Pirmoji dvikova bus žaidžiama Belgijoje - liepos 30/rugpjūčio 1 d., o atsakomoji - rugpjūčio 7/8 d.

2012-2013 metų sezono UEFA Čempionų lygos nugalėtojas paaiškės gegužės 25 dieną Vemblio stadione Londone.

Rungtynės:

Panevėžio „Ekranas“ (Lietuva) 2 - 1 Dublino „Shamrock Rovers“ (Airija)
Pirmos rungtynės 0:0, bendras rezultatas - 2:1
45' [1 - 0] Marko Andjelkovič
62' [2 - 0] Žilvinas Kymantas
90' [2 - 1] Gary McCabe (iš 11 metrų baudinio).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (214)