„Bayern“ dominavo visų rungtynių metu, tačiau išsiveržti į priekį bavarams pavyko tik 83 min., kai kamuolį į tinklą pasiuntė Thomasas Mulleris. Tačiau jau po kelių akimirkų pusiausvyrą atstatė Didier Drogba.

Vos prasidėjus pratęsimui Arjenas Robbenas stojo prie 11 metrų žymos, bet olando smūgiuotą kamuolį atrėmė Petras Čechas.

Per 11 m baudinių seriją lemiamas tapo Bastiano Schweinsteigerio nepataikytas baudinys. Paskutinis prie 11 m žymos stojęs D. Drogba smūgiavo tiksliai.

„Bayern“ klubas yra triskart iš eilės laimėjęs Čempionų lygos pirmtakę Europos taurę, o moderniame turnyre triumfavo 2001 metais, kuomet po 11 metrų baudinių serijos 5:4 palaužė „Valencia“ ekipą.

Tuo tarpu „Chelsea“ klubas niekuomet nėra laimėjęs prestižiškiausio Senojo žemyno klubų futbolo turnyro, nors 2008 metais buvo per vieną žingsnį nuo trofėjaus, bet tuomet Johnas Terry nerealizavo pergalingu galėjusio tapti 11 metrų baudinio.

Čempionų lygos pusfinalyje finalininkai iš turnyro eliminavo Ispanijos grandus - "Bayern" palaužė Madrido "Real", "Chelsea" įveikė "Barceloną".

Rungtynės

Susitikimą kur kas aktyviau pradėjo šeimininkai, tačiau sužaidus 13 min. nė vienai komandai pavojingų progų sukurti nepavyko.

Pirmą gana pavojingą situaciją 18 min. prie varžovų vartų sukūrė Mario Gomezas, tačiau vokiečiui nepavyko pasinaudoti gana padrika Anglijos klubo gynyba.

Netrukus pavojingai "Chelsea" vartus atakavo Arjenas Robbenas, tačiau Petras Čechas sugebėjo atremti kamuolį, kuris pataikė į virpstą.

Sužaidus kiek daugiau nei 30 min. šansą turėjo "Chelsea", tačiau po iš baudos aikštelės prieigų atlikto Juanos Matos baudos smūgio kamuolys skriejo virš vartų.

Iškart po šio epizodo pavojus kilo prie "Chelsea" vartų, kai pavojingai galva smūgiavo T. Mulleris, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Besibaigiant kėliniui "Chelsea" ėmė jaustis vis drąsiau, ir pavojingai iš dešinio krašto smūgiavo Salomonas Kalou, tačiau kamuolį sugavo M. Neueris.

Pačioje pirmo kėlinio pabaigoje dar vieną galimybę turėjo M. Gomezas, tačiau iš baudos aikštekės smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Po pirmo kėlinio - 0:0.

Antrą kėlinį vėl aktyviau pradėjo šeiminininkai, tačiau "Chelsea" drausmingai gynėsi.

Sužaidus 10 min. antrajame kėlinyje F. Ribery pasiuntė kamuolį į vartus, bet arbitras užfiksavo nuošalę - 0:0.

Sužaidus 60 min. į vartus smūgiavo A. Robbenas, tačiau kamuolį blokavo "Chelsea" žaidėjai.

Šeimininkai visiškai kontroliavo žaidimą, o į vartus 70 min. smūgiavo T. Krossas, tačiau kamuolys atsimušęs į varžovus tikslo nepasiekė.

Netrukus į baudos aikštelę įsiveržęs D. Drogba bandė kamuolį perduoti komandos draugui, tačiau netiksliai, o reta "Chelsea" ataka tikslo nepasiekė.

76 min. prie vartų pavojingai priartėjo F. Ribery, o prancūzo į perduotą kamuolį virš vartų nukreipė P. Čechas.

83 min. "Bayern" pagaliau pavyko išsiveržti į priekį - po perdavimo iš kairio krašto kamuolį į "Chelsea" vartus iš arti nukreipė T. Mulleris - 1:0.

Vos po poros minučių šeimininkams teko traukti kamuolį jau iš savo vartų, kai puikų įvartį galva pelnė D. Drogba - 1:1.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis - 1:1.

Vos prasidėjus pratęsimui "Bayern" turėjo puikų šansą išsiveržti į priekį, kai 11 metrų baudinį stojo mušti A. Robbenas. Tačiau olando smūgį atrėmė P. Čechas, o rezultatas išliko nepakitęs.

Antrojo pratęsimo pradžioje vėl arti įvarčio buvo "Bayern", tačiau kamuolys į vartus neįskriejo.

Miuncheno "Bayern" 1 - 1 Londono "Chelsea"

(po pratęsimo 1-1, 11 metrų baudinių serija 3-4)

83' [1 - 0] T.Muller
88' [1 - 1] D.Drogba

95' A.Robben ("Bayern") nerealizavo 11 metrų baudinio