Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Barca“. Jau po 4-ąją minutę Davido Villos įmušto įvarčio ispanų klubas pirmavo rezultatu 1:0, tačiau antrajame kėlinyje viskas apsivertė aukštyn kojomis.

„Chivas“ komandos futbolininkai parodė charakterį ir per 3 minutes įspūdingais įvarčiais rezultatą sugebėjo persverti savo naudai. Vėliau Meksikos klubo futbolininkai įmušė dar du įvarčius ir pasiekė pergalę solidžiu skirtumu.

Rungtynes Majamyje stebėjo 70 tūkst. žiūrovų.

„Chivas“ pasirodymas manęs nenustebino, – po susitikimo kalbėjo „Barcelona“ vyriausiasis treneris Josepas Guardiola. – Meksikos futbolas yra labai dinamiškas ir patrauklus.“

Tuo metu du įvarčius nugalėtojams pelnęs Marco Fabianas sunkiai nuslėpė džiaugsmą.

„Tai lyg svajonės išsipildymas – įmušti du įvarčius tokiai didžiai komandai. Gyvenimas tęsis, tačiau šias rungtynes aš branginsiu ilgai“, – kalbėjo futbolininkas.

„Barcelona“ 1 – 4 „Chivas“

4‘ [1 – 0] David Villa
60‘ [1 – 1] Marco Fabian De la Mora
63‘ [1 – 2] Marco Fabian De la Mora
72‘ [1 – 3] Giovani Casillas
90‘ [1 – 4] Jose Verduzco